Навіщо потрібні дитячі майданчики Blue Rabbit? Для того, щоб у дітей, які гуляють у дворі, виникало бажання більше часу проводити на свіжому повітрі і при цьому бути на очах у батьків.

Сучасний дитячий майданчик Blue Rabbit - це не понура металева гірка поруч з наповненою брудом пісочницею, що залишився нам від радянських часів. Це багаторівневий функціональний комплекс, у якому знайдуть собі заняття діти будь-якого віку. Уявіть скільки радості викличе у дітей мініатюрне дитяче містечко з гойдалками, всілякими сходами-канатами, пісочницею і затишним будиночком.

Чи повинен стояти вибір між зовнішнім виглядом, якістю і безпекою ігрового майданчика? Ні, не повинен. Тому до вибору обладнання варто підійти особливо ретельно.

Що потрібно знати про дитячі ігрові майданчики Blue Rabbit?

Всі вони градируются від віку дітей, для яких вони призначені, від невеликої пісочниці та гойдалки для самих маленьких до величезних ігрових комплексів зі шведськими стінками, баскетбольними щитками і скалодромами. Якщо ви вибираєте обладнання приватного користування - тут все просто. Якщо ж займаєтеся облаштуванням, наприклад, майданчиків для дітей у житловому будинку, то тут потрібно врахувати всі вікові нюанси.

Як вибирати дитячі ігрові комплекси?

Перше і основне правило - тільки натуральні матеріали. Обладнання з дерева більш довговічне, екологічно безпечне. Зазвичай виробники використовують сосну. Вона міцна, довговічна, легко переносить перепади температур і вогкість.

Деревину обробляють спеціальними нетоксичними речовинами, що захищають матеріал від надмірної вологи і навали шкідників. Також дерево в обов'язковому порядку рівняють і шліфують. Металеві елементи покриваються антикорозійними сполуками. Деякі деталі, такі як поручні, сидіння, гірки, можуть бути виконані з міцного пластику. 

Таке ігрове містечко стійко витримає не один дощовий сезон, не втрачаючи свого зовнішнього вигляду і «працездатності».

Куплений майданчик можна з часом доукомплектовувати на свій розсуд з допомогою гойдалок, тренажерів, скалодромів та інших спортивних та розважальних елементів.

Де купити обладнання для дитячого майданчика?

Компанія Blue Rabbit пропонує своїм клієнтам великий вибір майданчиків з дерева різних розмірів і комплектації. У стандартний набір входить вежа, підйомна скеля, кермо, гірка-спуск, гойдалки, круглі гойдалки, пісочниця або столик з лавками внизу. Варіанти можуть доукомплектовуватися на ваш розсуд.

Деталі можна дізнатися у нашого менеджера за контактним телефоном: +38 (095) 203-30-03.

Бажаємо вам приємних покупок та гарного відпочинку ваших дітей!